مشاوره مالیاتی

TAX ADVICE
مشاوره و پشتیبانی مالیاتی

مشاوره و پشتیبانی

ADVICE AND SUPPORT

دوست عزیز با سلام
در سایت پیوندمحاسب آموزش‌های متنوعی در حوزه مالیات و حسابداری ارائه می‌شود که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید و رشد و ترقی خود را در این موضوع تضمین کنید.
از اینکه می‌توانیم تخصص و مهارتمان را با شما به اشتراک بگذاریم خوشحالیم.

  • ارائه خدمات مشاوره مالیاتی تیم پیوند محاسب شامل :

  • مشاوره به مدیران و صاحبان مشاغل کسب و کار شناسایی و آنالیز حسابدار یا مدیر مالی بررسی و تحلیل روند اجراثی تکالیف مالیاتی مشاوره شغلی به حسابداران جهت ورود به کار

چرا پیوند محاسب؟
WHY US?

چرا گروه مالی و مالیاتی پیوند محاسب؟

  • شاید برای شما در ابتدا این سوال پیش بیاد که روی چه حسابی به ما اعتماد میکنید ، ما سوابق خود را که طی این مدت رقم زده ایم را در اختیار شما قرار میدهیم تا با آگاهی کامل تصمیم بگیرید
  • • پیوندمحاسب رکوردار بالاترین ثبت وکالت مالیاتی در استان قم هست که این یعنی تعهد قانونی و محضری ما به شما
  • • ما در اختیار شما لیست 100 از نفر کارفرمایان طرف قرارداد جهت استعلام رضایتمندی رو قرار میدهیم
  • • اگر هنرجو جهت شرکت در دوره نیاز به تحقیق داشته باشه با شرکت کنندگان دوره های قبل پیوند میدهیم
  • • پیوند محاسب با ارتباط سالم و در چارچوب قانون با اداره امور مالیاتی زمینه ساز وفاق و پیوند مودی با دارایی است
  • • پیوند محاسب مجری برگزاری بیش از ده ها سمینار و همایش تخصصی در مراکز علمی و دانشگاهی است
  • • ما با برگزاری 25 دوره موفق صفر تا صد مالیاتی مجری انحصاری آموزش تخصصی مالیات در استان قم میباشیم
  • • تمامی کادر پیوندمحاسب جوان و پر انرژی و از فارغ التحصیلان رشته حسابداری میباشند
جهت تعیین وقت مشاوره تلفنی و یا حضوری جهت بررسی و و ایمن سازی امور مالیاتی با کارشناسان تیم پیوند محاسب تماس بگیرید.


مشاور مالیاتی همانطور که از نامش مشخص است هدف مشخصی دارد این شخص علاوه بر تسلط کافی بر قوانین مالیاتی بر مباحث مالی ( حسابداری ) نیز واقف است.

یک مشاور مالیاتی خبره با بررسی مصارف مالی و هزینه های احتمالی شرکت میتواند میزان سود را به حداکثر خود برساند و بالعکس هزینه ها را به صورت چشمگیر و منطقی کاهش دهد همچنین مشاوره مالیاتی باید در زمینه حسابداری و مالی دانش و تجربه کافی داشته باشد. این فرد می بایست اشراف کاملی به حقوق و قوانین مالیاتی نیز داشته باشد تا بتواند به یک سازمان کمک کند تا مالیات کمتری بپردازد.

مشاوران مالیاتی عموما به منظور کاهش مالیات پرداختی و همچنین مطابق با قانون در شرایط دشوار ارائه می گردد.

گاهی اوقات مودیان و کارفرمایان در هر رشته شغلی به دلیل مسائل کاری و کمبود زمان ممکن است حضور در ادارات مالیاتی برایشان سخت و طاقت فرسا باشد ، در چنین شرایطی با بکارگیری یک وکیل مالیاتی خبره و ارائه وکالت به او میتوانند خیال خود را برای عدم حضور در ادارات مالیاتی و از بین رفتن زمان ، راحت کنند .

نکته حائز اهمیتی که وجود دارد ، بهترین نوه همکاری با یک وکیل مالیاتی انجام امورات قبل از فراخوان های دولتی است زیرا برنامه ریزی برای انجام امور پرونده های مالیاتی کارفرمایان می بایست قبل از شروع پروژه ، شکل بگیرد تا زمان فراخوان های عمومی مرتبط با تکالیف مالیاتی ، مشکلات موجود بر طرف شده باشد .


در مجموعه پیوند محاسب، به دو صورت خدمات مالیاتی ارائه می‌شود:


1- خدمات مالیاتی وکالتی برای کارفرمایان:

در این خدمت، مجموعه پیوند محاسب تمامی تکالیف مالیاتی کارفرما را به صورت کامل انجام می‌دهد، بدون نیاز به حضور مودی یا کارفرما. در این خدمات مجموعه پیوند محاسب، تمامی تکالیف مالیاتی از صفر تا صد انجام شده و سر وقت هستند. همچنین، این مجموعه به عنوان وکیل کارفرما در تمام رسیدگی‌های صورت گرفته توسط ادارات مالیاتی نیز عمل می‌کند. در ضمن، تمامی دفاعیات مورد نیاز نیز بدون نیاز به حضور کارفرما انجام می‌شود.


2- کارفرمایان قرار دادی:خدمات مالیاتی برای کارفرمایان قراردادی در دو قالب ارائه می‌شود. در این نوع قرارداد، مجموعه مالیاتی صرفا به تهیه لایحه و نکات کلیدی مالیاتی راهنمایی می‌کند و مسئولیت انجام تمامی تکالیف مالیاتی به عهده کارفرماست. بنابراین، در این حالت کارفرما باید به شخصی با تجربه و آگاهی از قوانین مالیاتی دسترسی داشته باشد تا بتواند تمامی تکالیف مالیاتی را به‌صورت صحیح و به‌ موقع انجام دهد.

مزایای خدمات مالیاتی برای کارفرمایان قراردادی شامل این است که تکالیف مالیاتی به‌صورت صحیح و به‌موقع انجام می‌شود و همچنین تمامی نکات کلیدی و لایحه‌های مالیاتی به کارفرما ارائه می ‌شود. با این حال، در این نوع قرارداد دفاعیات تنها به شکل راهنمایی ارائه می‌شود و به کارفرما باز می ‌گردد که در صورت نیاز به تهیه و تنظیم دفاعیات حضوری در ادارات مالیاتی داشته باشد. در صورتی که تصمیم گرفتید به‌صورت قراردادی به استخدام شرکت یا سازمانی درآیید، حتما درباره قوانین استخدام قراردادی مطالعه کنید و از معایب استخدام قراردادی آگاه باشید تا بتوانید در شرایط مناسبی کار کنید و مظلوم واقع نشوید.


صاحبان کسب و کار، به ما اعتماد کنید

EXECUTIVE SERVICES

تیم وکلای پیوند محاسب پیش از هر چیزی لیست کارفرمایان طرف قرارداد را پس از ارزیابی اولیه فعالیت شغلی در اختیار شما قرار خواهند داد . تا میزان رضایت مشتریان ما را از خودشان استعلام نمایید

تحریر لایحه دفاعی

تنظیم لایحه با حضور مشاوران حقوقی

پرونده اجرایی وکالتی

انجام تکالیف مالیاتی پیش از سر رسید قانونی

قبول پرونده

پشتیبانی کارفرما حتی در روزهای تعطیل

مفاصا حساب مالیاتی

ارائه مشاوره مالیاتی به تیم مالی و مدیرعامل